Diskusia: Slovenskom sa valí vlna zatýkania. Prečo to zrazu ide?
01:14:07

Diskusia: Slovenskom sa valí vlna zatýkania. Prečo to zrazu ide?

09.10.2020
Slovenskom sa valí vlna zatýkania vplyvných ľudí, kam až sa podarí polícii zájsť a prečo to zrazu ide? Aká veľká je korupcia v spoločnosti a ako presvedčiť ľudí, aby o nej vypovedali? Koľko budú vo väzení Bödör, Jankovská, Polka alebo Makó a podarí sa ich na konci usvedčiť?Hosťami diskusie Denníka N v Martine boli:• Roman Mikulec, minister vnútra• Peter Kovařík, policajný prezidentModeruje: Monika Tódová, reportérka Denníka N

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.