Diskusia: Ako si vybrať medzi dobrom a zlom?
01:11:07

Diskusia: Ako si vybrať medzi dobrom a zlom?

25.11.2020
S etickými dilemami sa stretávame každý deň. Populistickí politici využívajú kontroverzné témy aby odviedli pozornosť. Aj my s dobrým úmyslom občas zaklameme, zatajíme informáciu či dáme úplatok. Diskusia o hodnotách však nemusí byť bojom alebo nástrojom mainupulácie, ale môže byť hľadaním spoločného riešenia. Ako pristupovať k riešeniu etických dilem? Rozhodovať sa na základe rozumu, pocitov, intuície, či viery? Do online diskusie vysielanej naživo z redakcie Denníka N prišli: • Ján Markoš, šachový veľmajster a autor knihy Medzi dobrom a zlom • Daniel Pastirčák, kazateľ Moderuje komentátor Denníka N Martin M. Šimečka.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.