N2: Chemička: Veľa mikroplastov vypúšťame do vody pri praní. Dunaj patrí k čistejším riekam Európy
33:30

N2: Chemička: Veľa mikroplastov vypúšťame do vody pri praní. Dunaj patrí k čistejším riekam Európy

02.06.2021

Mária Omastová hovorí o mikro a makroplastoch v riekach. Vysvetľuje, ako nám takéto znečistenie škodí, koľko plastov zjeme spolu s rybami, či plastom krivdíme, a ako by sme mali zmeniť svoje spotrebiteľské návyky po pandémii.  

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.