Traja o športe #6: Matej Tóth - o chybe na MS aj so Šefčovičom
01:09:34

Traja o športe #6: Matej Tóth - o chybe na MS aj so Šefčovičom

11.01.2021
Keď ho niekto osloví, len ťažko odmieta. „Keď sa spustila kritika, uvedomil som si, že som chtiac-nechtiac vstúpil do kampane,“ priznáva po takmer dvoch rokoch od prezidentskej kampane Matej Tóth v podcaste Traja o športe. Podcast moderujú triatlonista Richard Varga a športový reportér Michal Červený. Tóth hovorí aj o tom: ako sa už po prezidentských voľbách stretol s Robertom Mistríkom aj Zuzanou Čaputovou; že síce spoločnosť Mariana Kotlebu nevyhľadával, no neodišiel z akcie, kde bol aj vtedajší banskobystrický župan; ako je možné, že v čase videa so Šefčovičom jeho akadémii prišlo 100-tisíc eur z rezervy vtedajšieho premiéra Petra Pellegriniho; že po tohtoročnej olympiáde definitívne ukončí kariéru; že v príprave na MS 2019 v Dauhe spravil chybu.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.