Špeciálny podcast o Venezuele 1
25:08

Špeciálny podcast o Venezuele 1

10.05.2021

„Keď ma považujú za sprostého, tak ma nebudú považovať za hrozbu,“ hovorí reportér Tomáš Forró o práci reportéra vo Venezuele. Forró bol jeden z posledných zahraničných novinárov, ktorí zostali v regióne zmietanom vojnou medzi rôznymi ozbrojenými skupinami, vládou a miestnymi indiánskymi kmeňmi. V prvom zo série podcastov v rozhovore s  Monikou Kompaníkovou približuje prácu zahraničného reportéra aj to ako vznikala kniha Zlatá horúčka, ktorá vyjde v knižnej edícii Denníka N.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.