N2: Lekárka: Hýbať sa treba aj počas pandémie. Tuk spôsobuje v tele zápal a môže byť rezervoárom koronavírusu
24:15

N2: Lekárka: Hýbať sa treba aj počas pandémie. Tuk spôsobuje v tele zápal a môže byť rezervoárom koronavírusu

16.01.2021
Adela Penesová z Biomedicínskeho centra SAV vysvetľuje, čo je hranicou medzi aktívnym a sedavým spôsobom života, ako vplýva nedostatok pohybu na imunitu či spánok a prečo si ani mladí ľudia, ktorí športujú, nemôžu povedať, že sa ich koronavírus netýka.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.