Špeciálny podcast: Nový premiér Eudard Heger
46:28

Špeciálny podcast: Nový premiér Eudard Heger

31.03.2021
"V Amerike som sa naučil, že ak má niekto opačný názor, nie je môj nepriateľ."  Monika Tódová sa rozprávala s Eudardom Hegerom o jeho detstve, viere, aj Igorovi Matovičovi. Prezidentka ho vo štvrtok vymenuje za predsedu vlády. 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.