V ženskom rode: Katarína Dobrovodská: Návrat detí do školy bude návratom po traume

28.05.2020
"Za posledné mesiace deti prežili pocity izolácie, chaosu, neistoty, chýbali im kamaráti aj starí rodičia. Počiatočný pocit prázdnin vystriedal nápor úloh a školských povinností. Mnohí rodičia zistili, že majú doma samostatné a zodpovedné deti, alebo naopak, zistili, že majú menej zodpovedné či samostatné deti, než očakávali. Niektoré deti zrazu fungujú inak, a aj učitelia vyhlásili, že získali úplne iný obraz o svojich triedach a žiakoch," hovorí špeciálna pedagogička a psychologička Katarína Dobrovodská.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK