KiNečko podcast: O ikonách socialistickej moderny
35:20

KiNečko podcast: O ikonách socialistickej moderny

13.12.2020
Stavby socialistickej moderny sú v súčasnosti diskutovanou témou. Prečo je dôležité tieto pamiatky chrániť ukazuje aj seriál Ikony. Rozprávali sme sa s architektom a spoluatorom námetu série Ikony Adamom Gajdošom a Janou Durajovou, režisérkou dielu o architektovi Vladimírovi Dedečkovi.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.