Špeciálny podcast o Venezuele 2
43:17

Špeciálny podcast o Venezuele 2

17.05.2021

„Vo Venezuele sa diali absurdné veci - v čase keď tam mierili konvoje humanitárnej pomoci, prezident Maduro poslal sto ton potravín Kube,“ hovorí reportér Tomáš Forró o neprehľadnej situáciu v krajine, ktorá má jedny z najväčších zásob ropy na svete, no obyvatelia v miliónoch utekajú za hranice kvôli hladu. V druhom zo série podcastov o knihe Zlatá horúčka sa Tomáš Forró rozpráva s Rasťom Kačmárom o tom, kto dnes vo Venezuele vládne a ako to k tomu dospelo. 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.