Špeciálny podcast: Štvrtina pacientov mala menej ako 34 rokov, väčšina prekonala covid doma
28:25

Špeciálny podcast: Štvrtina pacientov mala menej ako 34 rokov, väčšina prekonala covid doma

02.04.2021

Reportérka Denníka N Veronika Folentová hovorí s dátovou analytičkou Dagmar Ceľuchová Bošanskou, ktorá spolupracovala na analýze o dlhom covide na Slovensku. Ministerstvo by malo uznať aj diagnózu dlhého covidu. Je nevyspytateľný, hovorí o ňom.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.