Sobotný podcast: Ako zmení útok na Kapitol sociálne siete
34:05

Sobotný podcast: Ako zmení útok na Kapitol sociálne siete

16.01.2021
Filip Struhárik hovorí, prečo sociálne siete zablokovali Donalda Trumpa a aký to bude mať vplyv na ich budúcnosť. Viac k téme: https://dennikn.sk/2217271/mediabrifing-facebook-neblokuje-trumpa-za-sirenie-lzi-ale-pre-vlastnu-sebazachovu/ Prihláste sa na odber týždenného newslettra MediaBrífing tu: https://dennikn.sk/tema/mediabrifing/

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.