V ženskom rode: Zuzana Čaputová: Nebránim sa zraniteľnosti. Nestaviam okolo seba múr, aby sa ma nič nedotklo
51:20

V ženskom rode: Zuzana Čaputová: Nebránim sa zraniteľnosti. Nestaviam okolo seba múr, aby sa ma nič nedotklo

29.01.2021
„Už teraz máme lepšie čísla a verím, že sa postupne opatrenia začnú uvoľňovať. Je pomaly vidieť za ten pomyselný oblúk cesty,“ hovorí prezidentka Zuzana Čaputová. V rozhovore rozpráva aj o tom, aké je to byť oporou pre ľudí, prečo udeľuje viac milostí než jej predchodcovia, ako sa jej darí zostať optimistkou aj ako jej funkcia prezidentky zasahuje do súkromného života. 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.