Kóšer podcast: sánkovačka na žiďáku (košický trip)
36:00

Kóšer podcast: sánkovačka na žiďáku (košický trip)

03.01.2021
Po roku sme sa znovu vrátili do Košíc, aby sme vyrozprávali príbehy jeho dvoch židovských cintorínov. Jeden z nich, ten najstarší, donedávna využívali ľudia aj na venčenie psov. A na ten druhý, chodia chasidi za veľkými rabínmi až z Brooklynu. Majú kód a môžu prísť aj o polnoci.  

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.