N2:  V sline možno nájsť koronavírus, HIV či drogy. Testovanie zo slín je lacnejšie a rýchlejšie, vraví vedkyňa
27:03

N2:  V sline možno nájsť koronavírus, HIV či drogy. Testovanie zo slín je lacnejšie a rýchlejšie, vraví vedkyňa

25.09.2020
Molekulárna biologička Ľubomíra Tóthová z UK v Bratislave hľadá v slinách príznaky chorôb. V podcaste rozpráva o tom, aké choroby v nich vieme nájsť, čo sú výhody a nevýhody takéhoto testovania a prečo sa pred testom netreba bozkávať.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.