Diskusia: V ženskom rode naživo: Ako sa zbaviť pochybností o sebe?
01:02:57

Diskusia: V ženskom rode naživo: Ako sa zbaviť pochybností o sebe?

09.09.2020
Záznam z diskusie z Novej CvernovkyMichelle Obama, Emma Watson, Meryl Streep, Lady Gaga, Tom Hanks, Serena Williams, Sheryl Sandberg či David Bowie. Aj hviezdy umenia, športu a biznisu spochybňujú svoje pracovné úspechy.Prečo o sebe pochybujeme? Spochybňujú sa ženy viac? Čo je to Impostorov syndróm? Ako sa pochybností zbaviť?Diskutovali:- Eva Štefanková, odborníčka na transformačný rozvoj, spolocnosť LeadIN, bývalá korporátna manažérka- Marcela Výbohová, členka predstavenstva ČSOB- Maroš Uhrin, psychiater a súdny znalecModeruje Katarína Strýčková

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.