V ženskom rode: Katarína Drienovská: Dôležitý je pre nás každý pacient. Nielen ten s COVID-19

14.05.2020
"Neexistuje len choroba COVID-19. Ľudia stále umierajú na rakovinu, dostávajú porážky, infarkty, stávajú sa nehody, úrazy. Z tohto pohľadu nie je správne zvelebovať len tých zdravotníkov, ktorí riešia COVID-19. Všetci ich dnes dávajú do popredia a zabúdajú na tých ostatných. Život ale ide ďalej, s "koronou" aj bez nej. Všetci zdravotníci si musíme robiť svoju robotu a musíme sa starať o všetkých pacientov bez rozdielu," hovorí zdravotná sestra Katarína Drienovská.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK