V ženskom rode: Elena Kriglerová: Dôvera je pre prajnosť, spoluprácu a pokoj v spoločnosti kľúčová
01:04:03

V ženskom rode: Elena Kriglerová: Dôvera je pre prajnosť, spoluprácu a pokoj v spoločnosti kľúčová

30.10.2020
"Pre ľudí je dôvera veľmi hlboký pocit, že sa môžu na niekoho spoľahnúť. Že veci budú prebiehať predvídateľným spôsobom, že keď sa im niečo stane, tak na to neostanú sami. Aby ste tento pocit hlbokej dôvery a možnosti spoľahnúť sa na iných cítili, musia byť v spoločnosti funkčné všetky sociálne vzťahy a inštitúcie, aké si viete predstaviť," hovorí sociologička Elena Kriglerová.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.