Špeciálny podcast: Je už toto slušné Slovensko?
25:07

Špeciálny podcast: Je už toto slušné Slovensko?

21.02.2021
Do verejného života vstúpila v roku 2017, keď ako stredoškoláčka s kamarátom zorganizovala Veľký protikorupčný pochod. Predstaviteľka iniciatívy Za slušné Slovensko Karolína Farská sa v špeciálnom podcaste rozpráva s Monikou Tódovou o tom, ako ju zmenila vražda Jána Kuciaka a ako vníma vládnutie Igora Matoviča. 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.