Diskusia: Eduard Heger - Druhý pokus o vládnutie
59:58

Diskusia: Eduard Heger - Druhý pokus o vládnutie

05.07.2021
Dokáže štát ochrániť ľudí pred pandémiou? Bude očkovanie povinné? A budú ľudia dôverovať výsledkom vyšetrovania po tom, čo ich opozícia tak spochybňuje? Hosťom diskusie Denníka N bol premiér Eduard Heger, ktorý je vo funkcii predsedu vlády dva mesiace.  Moderovala: Monika Tódová

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.