Kritický ateizmus je spojencom viery

26.04.2020
Dnes o neveriacom Tomášovi. Symbole hĺbavej viery namiesto viery sentimentu. Cez neho sa môžeme pozrieť dva týždne späť a opýtať sa, či bola Veľká noc len starým príbehom o Kristovi bez obsahu alebo šancou na hlbšiu vieru. Práve Tomášom sa pre kresťanov skončila veľkonočná oktáva, pravoslávny svetlý týždeň.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK