V ženskom rode: Onkologička Lenka Lesná: Viera a veda nie sú konkurencia

22.05.2020
Onkologička Lenka Lesná študovala okrem medicíny aj teológiu. Ako hovorí, teológia jej pomohla aj v lekárskej praxi. "Naučila som sa pristupovať ku každému pacientovi s ozajstnou úctou a pokorou, ako k jedincovi, ktorý má právo rozhodovať sa úplne slobodne. Aj keď ja ako lekárka viem, že nejaká alternatíva by pre neho mohla byť lepšia, rešpektujem, keď ju tento človek prijať nechce." 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK