V ženskom rode: Marieta Kováčová: Syna z kómy dostala nielen odbornosť lekárov, ale aj oddanosť a opatera matky

25.06.2020
„Aj na Slovensku máme špičkových odborníkov, rozdielny je ale prístup a čas, ktorý naši lekári venujú rodine pacienta. V nemocnici v Taliansku som sa cítila prijatá, informovaná a v bezpečnom prostredí. Tam som nebola navyše, bola som súčasťou uzdravovacieho procesu môjho syna,“ hovorí matka ťažko zraneného chlapca, ktorý sa po intenzívnej liečbe aj vďaka matkinej starostlivosti prebral z kómy.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK