V ženskom rode: Lucia Berdisová: Dobrých sudcov a sudkyne robí ich expertnosť, slušnosť a rešpekt k životu druhých

13.08.2020
"Veci, ktoré sa stali a na ktoré poukazuje (Kočnerova) Threema sa nikdy nemali stať. Otázka je, ako na tieto udalosti následne reagovali sudcovia, sudkyne, advokáti, či študenti práva. Musíme sa pýtať, či táto reakcia bola dostatočná, prípadne aká vlastne mala byť, alebo čo mohlo napomôcť tomu, aby bola lepšia " hovorí právnička Lucia Berdisová z Ústavu štátu a práva Slovenskej akadémie vied, expertka na ústavné právo, právnu filozofiu a právnickú etiku.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK