V ženskom rode: Zuzana Suchová: Dobro a dôvera v spoločnosti musia dostať šancu

30.04.2020
"Všetky projekty, ktoré pomáhajú ľuďom, majú zmysel. Ľudia v núdzi potrebujú pomoc, nádej a dôveru, že je tu niekto, kto sa za nich postaví, kto im podá pomocnú ruku. To všetko je dobro, ktoré sa dá konať prostredníctvom darovaných peňazí. Odovzdanie finančného daru je odovzdaním dôvery. Prostredníctvom daru ľudia preukazujú svoju dôveru v to, že cezeň aj oni sami môžu v spoločnosti niečo zmeniť, " hovorí úspešná fundraiserka Zuzana Suchová. 

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK