V ženskom rode: Nataša Štefunková: Vždy ma prekvapí, ako sa dá v politike všetko obrátiť naopak

02.07.2020
"Divadelné predstavenie je tímová práca. Je to ilúzia, ktorú vytvárame spoločne. Naproti tomu oblasť autorského šperku je individuálna záležitosť. Je to práca, ktorá ma veľmi napĺňa, a pri ktorej zabúdam, kde som," hovorí kostýmová výtvarníčka a šperkárka Nataša Štefunková a dodáva "napriek krátkej skúsenosti manželky politika ma vždy najviac prekvapí, ako sa dá v politike všetko obrátiť naopak."

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK