KiNečko podcast: Ako funguje filmová distribúcia?
46:46

KiNečko podcast: Ako funguje filmová distribúcia?

12.06.2021

Ako sa dostane film po dokončení k divákom? Zmenia streamovacie služby ako Netflix a Amazon podobu kinematografie tak, ako ju poznáme dnes? A ako svet filmu aj na Slovensku zasiahla pandémia? Aj na tieto otázky odpovie v novom filmovom KiNečko podcaste Adam Straka, spoluzakladateľ slovenskej distribučnej spoločnosti Film Expanded.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.