Traja o športe #9: Matej Beňuš, strieborný kanoista z Ria
49:47

Traja o športe #9: Matej Beňuš, strieborný kanoista z Ria

12.04.2021

Na Slovensku máme troch špičkových kanoistov, no len jeden z nich sa môže dostať na olympiádu. "Rešpektujeme sa," hovorí Matej Beňuš o súboji s Michalom Martikánom a Alexandrom Slafkovským.

Na olympiádu sa dostal raz (striebro v Riu 2016), Slafkovský ani raz. O účasti v Tokiu sa rozhodne až tento rok, zatiaľ majú všetci rovnaké šance.

Matej Beňuš v ďalšej časti podcastu Traja o športe hovorí:

  • ako sa pozerá na zrušenie disciplíny C2;
  • prečo nedopozeral ženské preteky svojej disciplíny K1;
  • prečo majú Slováci lepšie podmienky ako Američania;
  • prečo jeho sestra radšej reprezentovala USA;
  • v čom slovenská kanoistika zaspala.

Moderujú triatlonista Richard Varga a športový novinár Michal Červený.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.