Diskusia: Pucung 2021
01:12:40

Diskusia: Pucung 2021

22.04.2021
Vrcholoví predstavitelia polície a SIS, riaditelia štátnych inštitútcií, prokurátori, sudcovia aj "kontroverzní" podnikatelia. Mnohí z tých, ktorí sa mali starať o spravovanie štátu sa zrejme starali skôr o rozširovanie svojho majetku a vplyvu. Je vôbec možné rozbiť dlhodobo budované korupčné schémy, o ktorých sa za posledné roky dozvedáme? Ako zabezpečiť, aby políciu či súdy opäť neovládol niekto z radov "našich" ľudí? A aké konkrétne protikorupčné kroky plánuje táto vláda? Aj tieto témy boli náplňou hlavnej diskusie festivalu Pucung, ktorý pravidelne organizuje Nadácia Zastavme korupciu. POZVANIE PRIJALI: Roman Mikulec, minister vnútra Daniel Lipčic, špeciálny prokurátor Zuzana Petková, riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu moderuje Monika Tódová, investigatívna novinárka DenníkaN.

Podcast Denník N Podcasty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.