Týždňový newsfilter: Matovič núti Hegera vybrať si skôr, ako dúfal
12:01

Týždňový newsfilter: Matovič núti Hegera vybrať si skôr, ako dúfal

09.05.2021

1. Fico Jankovskej ďakoval, Matovič ju preklínal, teraz sa spojili proti jej protivníčke. 2. Už aj deti ohrozujú Hegerovu vládu. 3. Projekt Andreja Kisku hrá už len o to, aby jeho koniec bol menšia ako veľmi veľká katastrofa.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.