Ekonomický newsfilter: Kto Matovičovi závidí 44 miliárd, nevie, o čom je reč

22.07.2020
Dobrý deň, skvelý pocit, s ktorým z Bruselu prilietali politici do všetkých štátov Európskej únie, zlepšil náladu aj na európskych trhoch a vo svete. Navyše, čoraz lepšie sa počúvajú aj správy o pokroku vo vývoji vakcín proti ochoreniu COVID-19. Stručný prehľad letného Ekonomického newsfiltra pripravil Oliver Brunovský.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK