V redakcii:Richard Sulík: Heger by nemal Matovičovi dovoliť robiť ďalšie opičky
35:50

V redakcii:Richard Sulík: Heger by nemal Matovičovi dovoliť robiť ďalšie opičky

15.04.2021

Cesty do Budapešti a Moskvy či ohlasovanie protipandemických opatrení sú pre mňa dozvuky toho, že Igor Matovič bol predsedom vlády. Ale Eduard Heger by mu v tom mal zabrániť, vraví predseda SaS Richard Sulík v rozhovore s Dušanom Mikušovičom. 

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.