Ekonomický newsfilter: „Kilečko“ musí čakať – na Kollárovo odpisovanie doplácajú aj podnikatelia

26.06.2020
1. Sulíkov pragmatizmus narazil na politickú realitu. 2. Aj nižší prírastok úverov ako v minulom roku bude výhra, tvrdí štátny tajomník Klimek, ktorý to vyrokoval s bankami. 3. Vicepremiér Holý pozval Slávika známeho ako postrach investorov do vládnej komisie na zmenu stavebného práva. 4. Železnice dostali nové bezkonkurenčné vlaky.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK