Svetový newsfilter: Päťstoeurovky v spálni premiéra a virálne video. Bulhari v uliciach hovoria o unesenom štáte
12:24

Svetový newsfilter: Päťstoeurovky v spálni premiéra a virálne video. Bulhari v uliciach hovoria o unesenom štáte

17.07.2020
Svet sa tak skoro nevráti do normálu. Tento týždeň to nezvyčajne otvorene povedali predstavitelia WHO. Situácia sa vraj bude zhoršovať, ak štáty nebudú opatrné. Bulhari sú však aj napriek pandémii v uliciach. Vyhnala ich tam séria neuveriteľných škandálov. Okrem toho vo Svetovom newsfiltri píšeme aj o tom, že Trump prekročil ďalšiu hranicu a že za Kaukazom znovu rastie napätie.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.