V redakcii: Szalai z Reportérov bez hraníc: Matovičove útoky na novinárov sú sklamanie
27:15

V redakcii: Szalai z Reportérov bez hraníc: Matovičove útoky na novinárov sú sklamanie

14.04.2021

V Grécku za bieleho dňa brutálne zavraždili novinára. Vedúci oddelenia pre EÚ a Balkán z Reportérov bez hraníc Pavol Szalai hovorí, že grécki novinári sú na tom asi dvakrát horšie ako slovenskí. Rozprávala sa s ním Monika Tódová.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.