Svetový newsfilter: V Portlande sa dejú nezvyčajné veci, Trump si postavil kampaň na boji proti zločinu

24.07.2020
Európa má za sebou historický týždeň. Dohodla sa na tom, že do oživenia ekonomík po pandémii pôjdu stovky miliárd eur, vďaka čomu vyslala dôležitý signál smerom dovnútra aj navonok. Okrem samitu EÚ sa vo Svetovom newsfiltri venujeme aj Trumpovej snahe nastoliť poriadok v amerických mestách, kolapsu v Libanone a prudkému nárastu prípadov koronavírusu v Juhoafrickej republike.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK