Svetový newsfilter: Trump sa už poisťuje pre prípad, že v novembri prehrá

31.07.2020
Po týždňoch, keď sa nárast počtu prípadov koronavírusu týkal najmä severnej a južnej Ameriky, sa šírenie nákazy výrazne zrýchlilo aj v Európe, ktorá sa postupne vrátila k normálnemu životu. Odborníci preto pripomínajú, aby sme boli ostražití. Okrem koronavírusu púta pozornosť aj Donald Trump. Znovu totiž spomína bezprecedentné kroky, ktoré by prepisovali americkú históriu.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK