Ekonomický newsfilter: Dobytkár je čoraz výživnejší, NAKA už identifikovala sto vydieraných firiem

09.07.2020
1. Ekonomický krízový štáb začína diskutovať o predĺžení Prvej pomoci podnikateľom. 2. Rezort dopravy navrhuje, aby rekreačné poukazy platil štát, chce tak podporiť cestovný ruch. 3. Slovenská sporiteľňa bude prepúšťať, aby sa pripravila na budúcnosť. Počty vraj nie sú cieľ. 4. Korupčné schémy kauzy Dobytkár boli zrejme prepojené.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK