Newsfilter: Jankovská je už ponížená aj bez trestu od súdu
10:57

Newsfilter: Jankovská je už ponížená aj bez trestu od súdu

09.09.2020
1. Jankovskej syn už nie je Jankovský a čaká ho disciplinárne stíhanie. 2. Ťažký pôrod spravodlivosti v Kočnerových kauzách pokračuje. 3. Matovičove percentá ubúdajú oveľa svižnejšie, než je zvykom.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.