Ekonomický newsfilter: Matovič neustúpil, nedá Dôvere a Unionu peniaze navyše, ich poistenci však nemusia byť v strese
09:41

Ekonomický newsfilter: Matovič neustúpil, nedá Dôvere a Unionu peniaze navyše, ich poistenci však nemusia byť v strese

08.10.2020
Igor Matovič včera pri svojom rozohnení proti Pente a súkromným zdravotným poisťovniam pripomínal Roberta Fica spred zhruba 8 rokov. Ficovo angažovanie sa skončilo tak, že súkromným zdravotným poisťovniam nik neublížil. Naopak, Penta uzavrela so Smerom kartel a ďalej úspešne podnikala v zdravotníctve, čoho výsledkom je súčasný stav.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.