Svetový newsfilter: Tašky plné peňazí, úplatky a Ferrari. Mexiko zasiahol obrovský korupčný škandál
13:15

Svetový newsfilter: Tašky plné peňazí, úplatky a Ferrari. Mexiko zasiahol obrovský korupčný škandál

28.08.2020
Tento týždeň patril v Amerike republikánom, ktorí mali predvolebný zjazd. Trump na ňom ukázal, že stranu má pevne pod kontrolou a zo zjazdu si spravil rodinnú záležitosť. Pozornosť však púta aj dianie v Mexiku, kde sa politická elita ocitla uprostred obrovskej korupčnej kauzy.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.