Newsfilter: Matovičovu vládu čaká operácia, ktorá odhalí, či a ako veľmi je schopná

29.07.2020
1. Matovičovi sociálni demokrati Venuje sa tomu menej pozornosti, ale na pozadí politicky atraktívnych tém prebieha dôležitá debata o sociálnom balíčku vlády Igora Matoviča. Prešli dva týždne od jeho predstavenia a niet takého ekonóma, ktorý by koalíciu zaň pochválil.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK