Ekonomický newsfilter: V Arce naozaj uviazli peniaze premiérovej rodiny. Šanca na slušné oddlženie sa tak zväčšuje
09:40

Ekonomický newsfilter: V Arce naozaj uviazli peniaze premiérovej rodiny. Šanca na slušné oddlženie sa tak zväčšuje

21.09.2020
Po štyroch dňoch alibistických odpovedí premiér Igor Matovič potvrdil, že jeho manželka Pavlína zainvestovala do zmeniek havarovanej finančnej skupiny Arca. Okrem finančných mu už však ďalšie problémy hroziť nemajú, lebo podľa premiéra si peniaze protekčne nevybrala a stále ich má zablokované v Arce.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.