Ekonomický newsfilter: Od pol šiestej ráno je plán obnovy EÚ a nový rozpočet na svete

21.07.2020
Dobrý deň, čakanie na výsledky samitu Európskej únie, ktorý štyri dni a štyri noci rozhodoval o miliardách do plánu obnovy pre Európu, sme si spestrili množstvom zaujímavých informácií z biznisu. Napokon však tesne pred uzávierkou Ekonomického newsfiltra prišla aj tá najdôležitejšia správa – plán obnovy Európskej únie, ktorý aj Slovensku prináša neopakovateľnú príležitosť zreformovať zdravotníctvo, školstvo, nefungujúce inštitúcie a vďaka klasickým eurofondom aj infraštruktúru, je na svete. Stručný letný prehľad Ekonomického newsfiltra pripravil Oliver Brunovský.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK