Svetový newsfilter: Lukašenko už nevyzerá neporaziteľne. Môže sa z Bieloruska stať druhá Ukrajina?

14.08.2020
Bielorusko už päť dní protestuje proti vláde. Na revolúciu, aká pred takmer siedmimi rokmi vypukla na Ukrajine, to zatiaľ nevyzerá, no Alexandr Lukašenko už nepôsobí ako neporaziteľný diktátor. Okrem taktiky, ktorú Lukašenko využíva na potlačenie protestov, v Svetovom newsfiltri píšeme aj o lockdowne na Novom Zélande, ktorý spôsobila jedna rodina a o veľkom rozhodnutí Joea Bidena.

Podcast Denník N Newsfilter je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK