Podcast:Dejepis Inak

Dejiny #23 História Islamu

30.01.2020

V časovo nedávnom a pomerne krátkom historickom období, malá skupina ľudí z územia bez prírodných zdrojov dokázala vytvoriť jednu z najväčších ríši histórie a zároveň jedno z najväčších náboženstiev. A keďže história ľudstva nie je len príbeh kresťanstva a Európy, ale je príbehom všetkých ľudí na tejto planéte - poďme si povedať niečo o islame.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK