Podcast:Dejepis Inak

Dejiny #10 Prečo je medzi Severnou a Južnou Kóreou konflikt?

12.01.2020

Severná a Južná Kórea sú dva ázijské štáty, ktoré boli jedným až do roku 1948, kedy boli po druhej svetovej vojne rozdelené. Odvtedy dochádza medzi týmito dvoma krajinami k napätiu. Poďme sa pozrieť na historické súvislosti tohto konfliktu.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK