Podcast:Dejepis Inak

Svet #1 Protesty v Hongkongu | VYSVETLENIE

30.01.2020

Už niekoľko mesiacov sú v Hongkongu nepokoje, masové protesty a demonštrácie. Dokonca dochádza k brutálnym stretom civilistov s policajtmi. V tomto videu Vám v skratke vysvetlím, o čo vlastne ide. Prečo Hongkongčania protestujú, aké má Hongkong postavenie a aké sú motívy Číny.

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK