Podcast:Dejepis Inak

Dejiny #14 Prečo sa holíme?

14.01.2020

V našej kultúre si nadmerné ochlpenie väčšinou spájame so všetkým nepríťažlivým, s nedostatkom hygieny a starostlivosti o seba. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo to tak je? Prečo si ženy holia nohy a podpazušie? A kedy sme uverili tomu, že všetko hodvábne hladučké je pôvabnejšie než naša prirodzenosť? Ako a kedy začala táto móda? To všetko sa dozviete v dnešnom videu :)

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK