Podcast:Dejepis Inak

Filozofia #4 Žijeme vo virtuálnej realite?

09.01.2020
Virtuálna realita je technológia, ktorá nám poskytuje zážitky generované počítačovou simuláciou. Momentálne je táto technológia ešte nedokonalá, ale o pár rokov môže byť na takej úrovni, že zážitky z nej budú nerozoznateľné od bežnej reality. Ak je ale toto možné, ako vieme, že už práve teraz nežijeme vo virtuálnej realite?

Podcast Dejepis Inak je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK